KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11731170
nr 1173 1170
Olli Marttila
(f. 1948), Finland
Pastell, Signerad, daterad 2004, motivet: 44x33 cm
Olli Marttila, finländsk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:53:29
30/3 10:00:13